Запрошуємо на навчання за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Тракторист-машиніст с/г виробництва”

Шановні абітурієнти!

Рокитнівський професійний ліцей розпочинає вступну кампанію на 2022-2023 навчальний рік та запрошує на навчання за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1, А2, В1)»!

Відновимо електромережу та житницю країни РАЗОМ!

Вибір професії – це запорука успішного майбутнього!

Чому потрібно обрати саме професію «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія А1, А2, В1)»?

Лютий 2022 року назавжди змінив життя всіх жителів України, але не зважаючи на бойові дії аграрії продовжують працювати, сіяти хліб, піклуватися про продовольчу безпеку країни. Тому професія тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва завжди буде затребуваною у народному господарстві та на ринку праці, адже наше завдання відновити агровиробництво країни на всі 100 %.Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування є однією із затребуванішою професією, вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у електромонтерах постійна. Ми шукаємо майбутніх спеціалістів для відновлення постачання електроенергії України.Після закінчення навчання вас чекає стабільний заробіток від 20 000 тис. грн, можливість відкрити власний бізнес.Ця професія приваблює тим, що під час навчання ви опануєте знання і навички декількох професій, а це розширяє ваші можливості на ринку праці.

Відновимо електромережу ти агровиробництво України РАЗОМ!

ВСТУП – 2024

Рокитнівський професійний ліцей запрошує на навчання випускників 9-х та 11-х класів! Наші переваги: щомісячна стипендія; безоплатне навчання; безоплатний учнівський гуртожиток; безоплатне одноразове щоденне харчування; можливість навчання дорослого незайнятого населення; вступ без результатів НМТ та іспитів. 34200 Сарненський р-н, Рівненська обл., смт.Рокитне, вул. Міцкевича, 15 rokpl@ukr.net тел. (099) 924 83 53 Чекаємо саме на Вас!

Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Цілі:• Знищення російських осередків в Інтернеті• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі• Протидія наркотикам та шахрайству• І Іавчання та тренінги з кібергігієни• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиціїДля блокування того чи іншого […]

Вітаємо переможців за досягнуті місця в заочному конкурсі творчих робіт «МИСТЕЦТВО КРАЇН ЄВРОПИ»серед євроклубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Бажаємо творчого натхнення та ніколи не зупинятися на досягнутому!

18 березня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Рокитнівського професійного ліцею. Мета атестації – стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. За наслідками атестації присвоєно кваліфікаційні категорії “спеціаліст ІІ категорії» – 1 педагог, “спеціаліст вищої категорії” […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x