Гуртожиток ліцею

Гуртожиток №1

Рокитнівського професійного ліцею


Гуртожиток №1 Рокитнівського професійного ліцею – типова IV-поверхова цегляна будівля, що розташувалася в центрі смт.Рокитне по вулиці Міцкевича, 15. Була побудована у 1982 році і розрахована на 200 осіб. Проживання учнів  безоплатне.

У гуртожитку ліцею передбачені кімнати на 2-3 учня, які забезпечені необхідними меблями: ліжками, столами, тумбочками, шкафами та стільцями. Все можна розтавити на свій розсуд, додати дрібниці до затишку: занавіски, покривала, скатертини, фотографії та інші речі. Їжу готують на загальній кухні. На поверхах розташовані вбиральні, душові кімнати, кімната відпочинку та кімната самопідготовки. Також у гуртожитку  учні можуть скористатися вільним доступом до локальної мережі Інтернет.

Для покращення культурно-дозвіллєвого життя діють гуртки, на яких учні можуть розкрити чи розвинути свої таланти. На прилеглій території  розташований спортивний майданчик, де молодь активно проводить свій час.

Свою діяльність гуртожиток здійснює відповідно до Положення про учнівський гуртожиток №1 Рокитнівського професійного ліцею, а для всіх учнів діють єдині Правила внутрішнього розпорядку. За їх дотриманням стежать комендант та вихователь гуртожитку. На І поверсі завжди є чергова по гуртожитку, яка відповідає за дотримання контрольно-пропускного режиму.

Гуртожиток – це вступ у самостійне життя, це низкка випробувань, яку усім варто подолати.