Медіаграмотність

Медіаграмотність можна назвати сучасною потребою інформаційного суспільства, адже зараз головною цінністю стала інформація, її продукують майже усі користувачі медійного простору. Грамотна людина володіє мовою, медіаграмотна – світом, бо міцно стоїть на ногах в інформаційному потоці.Тому, з метою формування навичок критичного сприйняття інформацій, протидії маніпуляцій та усвідомлення цінності високоякісної інформації заступником з виховної роботи Іриною Кушнір та практичним психологом Лідією Кулакевич були проведені уроки медіаграмотності зі здобувачам освіти та педагогами. Метою заходів було ознайомлення з базовими знаннями у сфері медіа та найрозповсюдженішими видами маніпуляцій і пропаганди, надати базові інструменти перевірки інформації та критичного мислення. Розвивати, аналізувати види і тексти медіа, засоби комунікації, критично сприймати медіатексти, володіти методами і прийомами психологічного захисту від непотрібної інформації, безпечної поведінки в медійному просторі, навичками організації особистісного медійного простору (в тому числі й творчими); розвивати мотивацію щодо формування індивідуальної медіаграмотності.

Сьогодні наша ліцейна родина зазнала непоправної втрати. Пішов з життя учень нашого ліцею, Дмитро Торгонський. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Хай земля йому буде пухом.

Педагогічні працівники Рокитнівського професійного ліцею долучилися до участі у регіональному семінарі-практикумі, який відбувся на базі Вищого професійного училища № 22 м. Сарни за сприянням ТОВ «Кнауф Гіпс Київ».

В Рокитнівському професійному ліцеї відбулись спортивні ігри з волейболу серед дівчат.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x