Міжнародного проєкту «Поза межами Європи із мікрокваліфікаціями» (англійською ВЕМ від Beyond Europe with Micro-сredentials) програми Erasmus+

Рокитнівський професійний ліцей – учасник міжнародного проєкту «Поза межами Європи із мікрокваліфікаціями» (англійською ВЕМ від Beyond Europe with Micro-сredentials) програми Erasmus+.

Мета проєкту ВЕМ полягає в передачі досвіду Європейської кредитної системи професійної освіти і навчання з питань розроблення мікрокваліфікацій країнам, що не є членами ЄС, та його адаптації до відповідних місцевих умов.

Партнерство проєкту BEM включає країни-члени ЄС, асоційовані країни, країни-кандидати та країни, які не є членами ЄС, а саме: Чорногорія, Сербія, Північна Македонія, Вірменія, Грузія, Україна, Норвегія й Німеччина. Планується розробити від 10 до 12 мікрокваліфікацій на кожну країну-учасницю консорціуму. Розроблені мікрокваліфікації будуть включені до багатомовного «Банку навичок», який ведеться в Норвегії, що надасть їм додану вартість, тому що інші країни чи сектори зможуть використати їх.

Проєкт BEM об’єднує інституції професійної освіти і навчання (ПОН), національні кваліфікаційні агенції та провайдерів ПОН (професійно-технічні навчальні заклади та навчальні центри) з восьми країн. Це широке проєктне партнерство уможливлює акредитацію, документування та визнання мікрокваліфікацій відповідно до умов, що застосовуються в кожній країні та створює додаткову можливість для розбудови ефективних партнерств закладів професійної освіти та активних гравців ринку праці.

ВСТУП – 2024

Рокитнівський професійний ліцей запрошує на навчання випускників 9-х та 11-х класів! Наші переваги: щомісячна стипендія; безоплатне навчання; безоплатний учнівський гуртожиток; безоплатне одноразове щоденне харчування; можливість навчання дорослого незайнятого населення; вступ без результатів НМТ та іспитів. 34200 Сарненський р-н, Рівненська обл., смт.Рокитне, вул. Міцкевича, 15 rokpl@ukr.net тел. (099) 924 83 53 Чекаємо саме на Вас!

Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Цілі:• Знищення російських осередків в Інтернеті• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі• Протидія наркотикам та шахрайству• І Іавчання та тренінги з кібергігієни• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиціїДля блокування того чи іншого […]

Вітаємо переможців за досягнуті місця в заочному конкурсі творчих робіт «МИСТЕЦТВО КРАЇН ЄВРОПИ»серед євроклубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Бажаємо творчого натхнення та ніколи не зупинятися на досягнутому!

18 березня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Рокитнівського професійного ліцею. Мета атестації – стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. За наслідками атестації присвоєно кваліфікаційні категорії “спеціаліст ІІ категорії» – 1 педагог, “спеціаліст вищої категорії” […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x