Послуги служби зайнятості випускникам професійного ліцею

16 лютого 2023 року відбулася зустріч Рокитнівського управління Сарненської філії РОЦЗ з учнями ліцею. Обговорили питання щодо звернення випускників навчального закладу до служби зайнятості з метою отримання послуг з пошуку роботи та сприяння працевлаштуванню.

Начальник Рокитнівського управління Олена Сидорович ознайомила присутніх з роботою управління, новими підходами щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці.

Тетяна Бричка, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, зробила аналіз актуальних на ринку праці вакансій і розповіла про можливість працевлаштування під замовлення роботодавця.

Кар’єрний радник Наталія Артимовець надала інформацію випускникам щодо переліку документів, які потрібні при реєстрації у службі зайнятості. Розповіла про можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних у Рівненському центрі професійно-технічної освіти.

Дякуємо за співпрацю Рокитнівському управління Сарненської філії РОЦЗ та за корисну і змістовну інформацію для наших випускників.

ВСТУП – 2024

Рокитнівський професійний ліцей запрошує на навчання випускників 9-х та 11-х класів! Наші переваги: щомісячна стипендія; безоплатне навчання; безоплатний учнівський гуртожиток; безоплатне одноразове щоденне харчування; можливість навчання дорослого незайнятого населення; вступ без результатів НМТ та іспитів. 34200 Сарненський р-н, Рівненська обл., смт.Рокитне, вул. Міцкевича, 15 rokpl@ukr.net тел. (099) 924 83 53 Чекаємо саме на Вас!

Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Цілі:• Знищення російських осередків в Інтернеті• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі• Протидія наркотикам та шахрайству• І Іавчання та тренінги з кібергігієни• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиціїДля блокування того чи іншого […]

Вітаємо переможців за досягнуті місця в заочному конкурсі творчих робіт «МИСТЕЦТВО КРАЇН ЄВРОПИ»серед євроклубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Бажаємо творчого натхнення та ніколи не зупинятися на досягнутому!

18 березня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Рокитнівського професійного ліцею. Мета атестації – стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. За наслідками атестації присвоєно кваліфікаційні категорії “спеціаліст ІІ категорії» – 1 педагог, “спеціаліст вищої категорії” […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x