Послуги служби зайнятості випускникам професійного ліцею

16 лютого 2023 року відбулася зустріч Рокитнівського управління Сарненської філії РОЦЗ з учнями ліцею. Обговорили питання щодо звернення випускників навчального закладу до служби зайнятості з метою отримання послуг з пошуку роботи та сприяння працевлаштуванню.

Начальник Рокитнівського управління Олена Сидорович ознайомила присутніх з роботою управління, новими підходами щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці.

Тетяна Бричка, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, зробила аналіз актуальних на ринку праці вакансій і розповіла про можливість працевлаштування під замовлення роботодавця.

Кар’єрний радник Наталія Артимовець надала інформацію випускникам щодо переліку документів, які потрібні при реєстрації у службі зайнятості. Розповіла про можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних у Рівненському центрі професійно-технічної освіти.

Дякуємо за співпрацю Рокитнівському управління Сарненської філії РОЦЗ та за корисну і змістовну інформацію для наших випускників.

ВСТУП – 2024

Рокитнівський професійний ліцей запрошує на навчання випускників 9-х та 11-х класів! Наші переваги: щомісячна стипендія; безоплатне навчання; безоплатний учнівський гуртожиток; безоплатне одноразове щоденне харчування; можливість навчання дорослого незайнятого населення; вступ без результатів НМТ та іспитів. 34200 Сарненський р-н, Рівненська обл., смт.Рокитне, вул. Міцкевича, 15 rokpl@ukr.net тел. (099) 924 83 53 Чекаємо саме на Вас!

Випуск 2024

28 червня 2024 року Рокитнівський професійний ліцей з радістю та гордістю випустив у світ нове покоління кваліфікованих робітників! Цьогоріч урочистий випуск відзначив талановитих та працьовитих юнаків та дівчат, які протягом років наполегливо здобували знання та навички з обраних ними професій. Колектив Рокитнівського професійного ліцею щиро вітає випускників 2024 року з цією знаменною подією та щиро […]

Відбувся дводенний тренінг «Домашнє та гендерно зумовлене насильство: знаю, запобігаю, впливаю». Учасниками заходу були представники громадських організацій, активісти та лідери думок, які прагнуть зробити свій внесок у боротьбу з цією серйозною проблемою.Під час тренінгу розглядалися ключові питання, пов’язані з розпізнаванням та запобіганням домашньому та гендерно зумовленому насильству. Учасники обмінялися досвідом, отримали нові знання та навички, […]

У ліцеї 5 червня відбулося підсумкове засідання методичних комісій. Методистом Наталією Кондратовець було підведено підсумки щодо реалізації методичної теми ліцею першого етапу. Спільно з педагогами окреслили план методичної роботи на наступний навчальний рік. Голови методичних комісій підготували змістовні звітні презентації про роботу циклових комісій протягом навчального року та ознайомили педагогів із завданнями на наступний навчальний […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x