Тиждень толерантності

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між усіма учасниками освітнього процесу з 14 по 18 листопада практичним психологом ліцею Лідією Кулакевич проведено «кольоровий» тиждень толерантності під девізом «Толерантність – шлях до миру та співпраці». План проведення тематичного тижня був насичений і різноманітний.

     Так, в понеділок 14 листопада було повідомлено про основні моменти тижня і наголошено про толерантність та її місце в освітньому процесі, а також дотримання принципів толерантного поводження в суспільстві. Здобувачів освіти було проінформовано про план основних акцій та кольорів на цілий тиждень. Саме на початку тижня, у понеділок, з учнями ліцею було проведено анкетування на тему “Що таке толерантність” з метою виявлення рівня поінформованості дітей з даної теми. Символ понеділка – зелений колір, який означає ніжність, оздоровлення, безконфліктніть, комфорт.

     Вівторок 15 листопада “День посмішки і гарного настрою” розпочався з дому кожного учня і вчителя, адже необхідно було підібрати в одязі чи аксесуарах жовтий колір, що означає позитив, оптимізм, віру в щасливе майбутнє. Для учнів групи №11, №4, №14 проведено тренінг на тему «Толерантність врятує світ». Також пройшла акція для вчителів та учнів закладу “З’їж цукерку. Візьми посмішку!”, взявши цукерку – отримали комплімент чи побажання.

   Середа 16 листопада “День відкритості та тактовності”  – колір дня білий, означає благородство, чистоту, чесність, відкритість. В цей день здобувачі освіти створювали Дерево толерантності, яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства – цей універсальний символ, який поєднує небо й землю, містить в собі силу й міць, — став основою для вираження почуттів, адже на нього діти клеїли підписані квіти з толерантними рисами характеру, які притаманні їхнім одногрупникам.

     Четвер 17 листопада пройшов під назвою «День взаєморозуміння та порозуміння». Колір дня – синій, що означає оптимізм і спокій, пригнічує агресивність і руйнівні емоції. В цей день пройшла акція «Дерево добра» З учнями групи №8, №4, №6 проведено тренінг «Назустріч толерантності».

     П’ятниця 18 листопада – «День ввічливості», колір дня – червоний, який символізує лідерство, завзятість, наполегливість, пробуджує в людини бажання діяти і просто піднімає настрій. Весь день здобувачі освіти та педагоги мали можливість  насолоджуватись виставкою «Дерева толерантності» та «Дерева Добра» на фоні яктх робили світлини та знаходили свої риси характеру на листках. До кольорового тижня толерантності активно долучилися працівники ліцею, які кожного дня вдягалися відповідно до кольору.

ВСТУП – 2024

Рокитнівський професійний ліцей запрошує на навчання випускників 9-х та 11-х класів! Наші переваги: щомісячна стипендія; безоплатне навчання; безоплатний учнівський гуртожиток; безоплатне одноразове щоденне харчування; можливість навчання дорослого незайнятого населення; вступ без результатів НМТ та іспитів. 34200 Сарненський р-н, Рівненська обл., смт.Рокитне, вул. Міцкевича, 15 rokpl@ukr.net тел. (099) 924 83 53 Чекаємо саме на Вас!

Випуск 2024

28 червня 2024 року Рокитнівський професійний ліцей з радістю та гордістю випустив у світ нове покоління кваліфікованих робітників! Цьогоріч урочистий випуск відзначив талановитих та працьовитих юнаків та дівчат, які протягом років наполегливо здобували знання та навички з обраних ними професій. Колектив Рокитнівського професійного ліцею щиро вітає випускників 2024 року з цією знаменною подією та щиро […]

Відбувся дводенний тренінг «Домашнє та гендерно зумовлене насильство: знаю, запобігаю, впливаю». Учасниками заходу були представники громадських організацій, активісти та лідери думок, які прагнуть зробити свій внесок у боротьбу з цією серйозною проблемою.Під час тренінгу розглядалися ключові питання, пов’язані з розпізнаванням та запобіганням домашньому та гендерно зумовленому насильству. Учасники обмінялися досвідом, отримали нові знання та навички, […]

У ліцеї 5 червня відбулося підсумкове засідання методичних комісій. Методистом Наталією Кондратовець було підведено підсумки щодо реалізації методичної теми ліцею першого етапу. Спільно з педагогами окреслили план методичної роботи на наступний навчальний рік. Голови методичних комісій підготували змістовні звітні презентації про роботу циклових комісій протягом навчального року та ознайомили педагогів із завданнями на наступний навчальний […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x